Успешна защита на дисертационен труд от Албена Вичева
Катедра „Информационни технологии и комуникации“ с удоволствие съобщава за успешната защита на дисертационния труд на докторант Албена Вичева, проведена пред научно жури.
Темата на дисертационния труд е „Методи на автоматично генериране на предложения за оптимизиране на бизнес процеси“. В рамките на своето изследване д-р Вичева представя иновативен подход за анализ и оптимизация на бизнес процеси чрез автоматизирани алгоритми и съвременни информационни технологии. Разработката ? съчетава теоретични основи с практически насоки, приложими в контекста на дигиталната трансформация на съвременни организации.
Дисертационният труд е оценен високо заради своята научна обоснованост, оригиналност и практически принос към управлението и подобряването на бизнес процесите.
Изказваме искрена благодарност към членовете на научното жури за тяхната експертиза, задълбочени коментари и конструктивни препоръки, които допринесоха съществено за качеството на научната разработка и нейното успешно представяне.
Пожелаваме на д-р Албена Вичева бъдещи успехи в научната и професионалната ? дейност.